תהליך העבודה הוא תהליך שאנחנו עוברים ביחד, אתם ואני.

אנחנו מבררים מהו החלום, מדייקים את הרצון והמסרים שרוצים להעביר ומהי התועלת שתצמח מהם ובודקים מיהו קהל היעד הנכון.
הליווי הוא תמידי, עוטף ומחויך – בפגישות, בשיחות ובתכתובות (כבר הספיקו להכתיר אותי כמאמנת אישית-גרפית…).

כשאנחנו מקימים עסק, קטן או גדול, מהבית או עם עובדים, אנחנו מתחילים לרוב בחלום, בתחושת פרפרים בבטן ומשהו חזק מאיתנו שמניע אותנו קדימה. זה השלב שבו אנחנו מצליחים לדמיין את עצמנו נשענים לאחור בכורסת המנהלים או יושבים מול המחשב במשרד, נאנחים בהנאה ושומעים את צלצול המטבעות בקופה. אבל הדרך עד לשם היא לא קצרה ולעיתים מלווה בהתלבטויות או כשלונות.

החשיבות הגדולה של נראות העסק ידועה וזה באמת לא משנה אם זה מוסך, חברת השמה או חנות סיטונאית. כבר אמרו לפני שתמונה שווה אלף מילים ושרושם ראשוני קובע הרבה פעמים את ההתקשרות העתידית של הלקוח עם בית העסק.

השלב הראשוני הוא תהליך המיתוג שמתחיל למעשה בשיחה מעמיקה עם בעל העסק, תחקיר מקיף על החלומות שלו, החזון העסקי, מחקר על המתחרים בארץ ולעיתים גם בחו"ל, על המשתמשים – קהל היעד הצפוי ועוד. תהליך זה נקרא איפיון ויתרונו במציאת הייחוד והדיוק של העסק המסויים הזה (או מה שאחרים לעיתים קוראים לו – בידול).

העיצוב הוא החלק האחרון של תהליך המיתוג, הוא יגיע רק לאחר שבדקנו ודייקנו בערכים שהעסק רוצה להעביר, במסרים הרגשיים שהוא רוצה להציף אצל הלקוח, בהבנת הצרכים של הלקוח (בין אם הלקוח מודע להם ובין אם לאו) ובהסבר מפורט על התועלות וההבטחה שהוא מביא איתו. העיצוב יחל אך ורק לאחר קבלת ההחלטה על האסטרטגיה השיווקית ומציאת הפתרונות היצירתיים המותאמים אישית לעסק.

פן נוסף בעבודה הוא יצירת מוצרי שיווק נקודתיים כמו פולדרים, חוברות, לוחות שנה, ברושורים, מתקני תצוגה ועוד. אלו מוצרים שממוקדים בתועלת מסויימת וניתן כמובן ליצור אותם ללא קשר למיתוג העסק, תוך מתן מענה שלם החל משלב הרעיון ועד לשלב ההפקה (הדפסה בבתי דפוס שנבחרים בקפידה על מנת להתאים בצורה המירבית לסוג העבודה).

עיצוב דיגיטלי

תחום חדש בסטודיו הוא העיצוב הדיגיטלי - עיצוב ובניית אתרים, על בסיס html+css או פלטפורמת Wordpress, דפי נחיתה, ממשקי משחקים אינטראקטיבים ובאנרים פירסומיים.

אז אם אתם אוהבים את מה שאתם עושים, אם אתם רוצים לקוחות חדשים... ובעיקר אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לעבור לשלב הבא, אשמח להיענות לאתגר.