נעים מאוד, אני חגית בן-אליעזר, אחת שהמקצוע בחר בה...

הרגשתי את זה כל חיי ובכל תחום ומסגרת בה הייתי – שנים של לימודי ציור עם ציירת מופלאה, מגמות עיצוב בבתי הספר ושירות צבאי מעניין ויצירתי. נהנתי להמשיך וללמוד לאורך השנים, בין אם בלימודים מאורגנים במכון אבני לאמנות וקורסים ייעודיים ומקצועיים ובין אם באופן עצמאי – העשרה, שיטוט במוזיאונים ובין דפי הספרים והאינטרנט ועד לימודי ציור סיני מסורתי באוניברסיטת ChongQing שבמחוז ביי ביי בסין.

אני חיה ונושמת עיצוב, יופי ואסתטיקה. אני מתרגשת מהעבודה.

נהנית לפגוש לקוחות שהופכים לחברים, לראות את העיניים הבורקות, לדמיין ביחד, להקשיב לחלום שנגלה ולהרגיש יחד איתם את הפרפרים שבבטן ואז, לשבת עם עצמי, מוקפת במוזיקה טובה, דפים לבנים ומסך נקי, מאפשרת לעצמי להעז ולנסות, ליצור ולהפתיע בעיצוב מקורי וייחודי.

מקורות ההשראה שלי רבים, למעשה כל דבר שאני רואה ומרגישה מתורגם בצורה זו או אחרת לעבודה שלי –
נוף טבעי או אורבני, יצירות אמנות וגרפיטי ברחוב, מילים כתובות והרבה מוזיקה.

זה לא היה פשוט ליצור אתר לעצמי... אבל נהניתי מכל רגע!

אומרים שהסנדלר הולך יחף אבל אני לא יכולה להרשות את זה לעצמי. בתור מעצבת, אני לא יכולה להסתפק בשיחת טלפון או עמוד פייסבוק אליו אני מעלה חלק מעבודותי ולכן, לאחר חשיבה מרובה ואיפיון מדויק, הגעתי למטרות שאותן רציתי להשיג באתר (ואגב, זה חלק מאוד משמעותי מהעבודה - המחשבה וההתכווננות מתחילים הרבה לפני עבודת העיצוב).

אני רוצה להכיר לכם אותי ואת הדרך שלי ולספר לכם שהדרך כללה התלבטויות רבות וגם התנסויות – אלו שהצליחו ואלו שלימדו אותי דברים חדשים ואני רוצה לעבוד, רוצה לקוחות נוספים, רוצה לעשות את מה שאני טובה בו.

אז בואו ותכירו אותי - את החלום שלי, ממה אני שואבת השראה, במה אני גאה ומה יצרתי.
מוזמנים לשוטט בין הדפים, לשתף חברים ולשלוח לי את התרשמותכם.

בואו נדבר!